К основному контенту

Недільні монологи.Чим запам*ятався минулий тиждень.

Доброго вечора.
Я вирішила відновити рубрику недільних монологів, бо стільки різнобарвної інформації накопичується за тиждень, що треба якось це розкладати по поличках.
Отже, чим потішив мене минулий тиждень.
1). Фестиваль "Як у нас на Україні".
Приємно вертатись у школу, де тебе ще чекають..
Минуло два роки, а все там змінюється до невпізнання...
Фестиваль був започаткований 4 роки тому і тоді ніхто навіть і не міг подумати, що зі звичайного концерту українських пісень у виконанні шкільного ансамблю він переросте у справді цікавий проект.
Що ж до моєї участі у цьогорічних співах, то мій вклад був наступним:
по-перше, ми з Юрою вперше виступили дуетом на одній сцені. Над Океаном Ельзи ми справді трохи попрацювали і , звісно, були недоліки, але в загальному, як мені видалось зі сцени, публіка прийняла нас на ура. 
Відео з концерту ви можете подивитись тут:
http://www.youtube.com/watch?v=v1UBUrqwSsw
Також, традиційно, ансамбль "Самі собою" закривав перший фестивальний день. Цьогорічний виступ був особливим для мене ще й тому, що я ніколи не докладала стільки зусиль. 
За тиждень до концерту ми оприділились з піснею. Взяли в роботу "Скажи дівчино" з репертуару "Піккардійської терції" : 4 голоси, а-капелла і модуляція.
Чесно, я дуже тішусь нашим результатом. І хоч до концерту вижило лише три партії, все таки ми молодці. Модуляцію виконали, маракаси звучали і я навіть умудрилась дати нормальну настройку камертоном.)).Хоч Ксюша і думає, що вона десь там помилилась, це все фігня, вона, як і всі дівчатка, просто молодці-холодці). не підвели).
2) Завдяки Колі :* я нарешті подивилась "Властелина колец."(Володаря перстнів).Знаю-знаю, зараз ви всі дружно кидаєтесь тапками в екран зі словами "Як, Фаль, як ти дожила до 18 років і не подивилась такий фільм?!!!".
Але, справді. Ніколи не доходили руки. тим більше якщо справа стосується фільмів - то мене треба змусити або заінтригувати.
Враження ( на випадок, якщо є ще на світі ті, хто такі ж неуки, як я і ще не подивились):
1) пейзажі захоплюють. Нова Зеландія, зелені ліси і засніжені гори - захоплююче.
2) музичний супровід абсолютно аккомпонує сюжету і підкреслює важливі моменти.
3) акторський склад - тут коментарі зайві.кращі з кращих.
4) сюжет - заплутаний та інтригуючий. Не можу дочекатись, коли ми подивимось наступну частину.( цього тижня , правда, Сонечко?)).
Отже, не залишайте себе такої насолоди.
3) Вчора вперше за довгий час вийшла як нормальна людина на район.
"Спартівка, найки і чорна шапка" - всьо було при мені. 2 години вбитого часу в задимленому під*їзді, але хоча б побачила рідні мордашки і писочки, взнала в кого як справи.
4) Не думайте, що я буду зараз писати тут про #євромайдан. Я не патріот і тому не буду зараз, як багато моїх знайомих, кидатись у крайнощі і з плакатами гнати на площу, не знаючи для чого і з якою метою і , головне, результатом. Я б дуже хотіла вірити, що з того щось вийде, але на разі моя байдужість і розчарування цілком очікувані.
Отже, закінчую цей недільний , який плавно перейшов у понеділковий монолог.
Бажаю усім вдалого тижня. 
Здійснюйте свої маленькі мрії з найдорожчими і досягайте поставлених цілей з найнадійнішими.
з любов*ю, Олічка.




Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

To Kill a Mockingbird \ Вбити пересмішника (рецензія)

— Я б хотів, щоб ти стріляв у бляшанки десь на задвірку, проте знаю, що битимеш пташок. Можеш бити сойок — скільки завгодно, якщо зумієш поцілити, але запам'ятай: убити пересмішника — великий гріх. Я вперше почула, щоб Аттікус сказав:  це робити — гріх, і спитала міс Моді, чому гріх. — Твій батько має слушність, — відповіла вона. — Пересмішники не роблять ніякої шкоди, а своїм співом дають нам велику радість. Вони не завдають шкоди нашим садам, не в'ють гнізд в амбарах, вони тільки співають, виливаючи нам свою душу. Ось чому гріх убивати пересмішника. Так само гріх не прочитати цей роман Харпер Лі 1960-го року. Сюжет виникає навколо 10-річної дівчинки Джин-Луїзи Фінч, яка живе з татом, служанкою і братом в містечку Мейкомб штат Алабама. Саме від її імені розпочинається розповідь про побут американців в часи «Великої депресії».  Цей роман тричі потрапляв в топ по версії журналу Publishers Weekly - в 1960, 2015 і 2016 роках. 80% американських шкіл проходять його в пр...

Рецензія на "Мовчання ягнят"

"То як тобі твій синьоокий хлопчик, пані Смерть?" Про таких як вона кажуть "сіре мишеня", про таких як він - "захоплюючий погляд". Водночас вона чує на свій адрес "красуня", а він - " у Вас дивовижний інтелект". Це важко назвати історією кохання, це зовсім не про дружбу чи підтримку. Але це точно про людську природу. Про вишуканий розум і бажання пізнати недосяжне, про гордість і рішучість, про страх, пристрасть і смак.  "Мовчання ягнят" - роман, в якому я не сумнівалась ні хвилини, відколи побачила його на полицях книгарні. Єдине, чого я боялась - зміни. Всі знають, що фільми і книги, за сюжетом яких вони зняті часто полярно відрізняються і це неабияк травмує читача. Тут ситуація була діаметрально протилежною. Справа в тому, що фільм "Мовчання ягнят" - це мій улюблений фільм всіх часів, саме з нього почалась моя безмежна любов до психологічних трилерів на тему божевільних персонажів і т.д. Це єдиний фі...

Екскурс під ЇЇ сукню

Victoria’s Sicret , Calvin Klain, Triumph - навіть така провінційна дич, як я знає що це таке. Цінники на жіночу білизну часто минають межу адекватності і залишається лиш облизуватись, проходячи повз Milavitsa. Бабське існування приречене повсякчас бачити красиві речі і голодувати, щоб купити собі бікіні і запхати в них «горіх» або «персик», або « нічого (як в мене)» (в кого що) між той шмат матерії. Ми з дівчатами вирішили обсудити найбільш поширені міркування (знову ж таки стереотипи) на рахунок ліфонів (не пам‘ятаю де я вперше почула це слово 😂) і оприділитись чи далі ходити без трусів. 😂  Примітка: Оскільки імена учасниць співпадали, то відрізнити їх можна за розміром грудей. 😏 💋💋💋💋💋 1. Білизна - це статус.   Мужики мають машини, годинники, костюми, а ми що? Ми маємо груди. І оскільки перса досі змушують цю планету існувати - доводиться доводити свою блакитну кров і доцільність діадеми в буденному одязі наявністю мереживного бюстгальтера за 1000$. 👧 Та...