К основному контенту

ФАЙНІ літні дні:)

Літо.
Це не та пора, коли можна лежати на дивані і дивитись серіали.
Це не та пора, коли можна сидіти на кухні і пити чай.
Це не пора спокою, врівноваженості і стабільності.
Літо - це збори за 20 хв і сумка, в якій стандартний набір на випадок тривалих гулянок.
Літо - це засоби від комарів. Літо - це коли вертаєшся додому, бо забув сонячні окуляри.
Літо - це теплі і зоряні ночі. Це розмови до ранку. І зелені очі коханої людини.
Друзі. Знайомі, яких можливо більше ніколи не побачиш. Старі знайомі, яким при зустрічі радієш, наче родичам. Літо - це концерти, які тобі не подобаються, але на які ти йдеш, бо не гоже сидіти вдома. Літо - це Іздрик, якого дочитуєш в маршрутці, бо більше нема коли. Це тижневий манікюр, якому не судилось стати досконалим. Це спонтанні зустрічі і зустрічі із спонтанністю. Це неонові колеса Міськового велосипеду і яскрава сукенка Ксюші-коліжанки. Це сон в 4 години. І комедії в українському дубляжі. Це обійми і поцілунки. І вишнево-яблучний сік. і я. І трохи я.

В суботу, коли всі нормальні люди відривались на Файному місті в мене були грандіозні плани на прибирання. Оскільки зараз сезон павучків, то прибирання моє виглядало більше як "Фу-фу, вОгидо, забирайся геть, ах ти ж падло, на!, На!!! тобі тапком! Амінь."
Ввечері, коли Тернопіль вкотре залило дощем, нас з коханим понесло в Кнайпу. це далеко не найулюбленіший заклад, в якому я хотіла б проводити час, але нас вже очікували. Того вечора там виступала пара - чоловік і жінка. Мене просто виводило з себе її форте, інколи це просто переходило на крик...(для таких маленьких і підвальних закладів це крах і самогубство). Я не чула навіть Маші, яка кричала мені на вухо. Єдине, що воскресало дует в моїх очах - це репертуар. Чудові пісні, які доцільно і правильно підібрані. Ще б тихіше, тихіше... Трохи розчарувалась, коли дізналась, що це виявляється був гурт "Фіра".
Тим не менш, замість того, щоб їхати додому спатки я ще почимчикувала пішки з нашою чудовою компанією на Чернівецьку і там до 2 ночі говорила з Машою і Славіком про такі чудово-нікчемні теми як політика і релігія. Ненавиджу себе за те, що завжди вночі в мені прокидається філософ-ліберал.
 


А на другий день ми такою ж компанією ще й поїхали на то Файне.)). 
Ніколи не була на фестивалях такого типу і що можу сказати - це треш))!!! суміш різноманітних субкультур, дівчинка в костюмі пікачу, продавців китайського мотлоху, нікому не відомі гурти на сцені (принаймні вдень) і безліч людей, яким просто в кайф це все.
День був би довершеним, якби я не псіханула і не поїхала перед самим Скрябіном додому, бо якогось милого захотіла спати. Невдаха є невдаха, що тут ще скажеш. В той день Німеччина стала чемпіоном. 








Після таких вихідних треба ще вихідні. Хоча б днів 5. Але завтра мені на роботу, тому
бережіть себе, носіть конверси і посміхайтесь. Як ми:)

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

To Kill a Mockingbird \ Вбити пересмішника (рецензія)

— Я б хотів, щоб ти стріляв у бляшанки десь на задвірку, проте знаю, що битимеш пташок. Можеш бити сойок — скільки завгодно, якщо зумієш поцілити, але запам'ятай: убити пересмішника — великий гріх. Я вперше почула, щоб Аттікус сказав:  це робити — гріх, і спитала міс Моді, чому гріх. — Твій батько має слушність, — відповіла вона. — Пересмішники не роблять ніякої шкоди, а своїм співом дають нам велику радість. Вони не завдають шкоди нашим садам, не в'ють гнізд в амбарах, вони тільки співають, виливаючи нам свою душу. Ось чому гріх убивати пересмішника. Так само гріх не прочитати цей роман Харпер Лі 1960-го року. Сюжет виникає навколо 10-річної дівчинки Джин-Луїзи Фінч, яка живе з татом, служанкою і братом в містечку Мейкомб штат Алабама. Саме від її імені розпочинається розповідь про побут американців в часи «Великої депресії».  Цей роман тричі потрапляв в топ по версії журналу Publishers Weekly - в 1960, 2015 і 2016 роках. 80% американських шкіл проходять його в пр...

Рецензія на "Мовчання ягнят"

"То як тобі твій синьоокий хлопчик, пані Смерть?" Про таких як вона кажуть "сіре мишеня", про таких як він - "захоплюючий погляд". Водночас вона чує на свій адрес "красуня", а він - " у Вас дивовижний інтелект". Це важко назвати історією кохання, це зовсім не про дружбу чи підтримку. Але це точно про людську природу. Про вишуканий розум і бажання пізнати недосяжне, про гордість і рішучість, про страх, пристрасть і смак.  "Мовчання ягнят" - роман, в якому я не сумнівалась ні хвилини, відколи побачила його на полицях книгарні. Єдине, чого я боялась - зміни. Всі знають, що фільми і книги, за сюжетом яких вони зняті часто полярно відрізняються і це неабияк травмує читача. Тут ситуація була діаметрально протилежною. Справа в тому, що фільм "Мовчання ягнят" - це мій улюблений фільм всіх часів, саме з нього почалась моя безмежна любов до психологічних трилерів на тему божевільних персонажів і т.д. Це єдиний фі...

Екскурс під ЇЇ сукню

Victoria’s Sicret , Calvin Klain, Triumph - навіть така провінційна дич, як я знає що це таке. Цінники на жіночу білизну часто минають межу адекватності і залишається лиш облизуватись, проходячи повз Milavitsa. Бабське існування приречене повсякчас бачити красиві речі і голодувати, щоб купити собі бікіні і запхати в них «горіх» або «персик», або « нічого (як в мене)» (в кого що) між той шмат матерії. Ми з дівчатами вирішили обсудити найбільш поширені міркування (знову ж таки стереотипи) на рахунок ліфонів (не пам‘ятаю де я вперше почула це слово 😂) і оприділитись чи далі ходити без трусів. 😂  Примітка: Оскільки імена учасниць співпадали, то відрізнити їх можна за розміром грудей. 😏 💋💋💋💋💋 1. Білизна - це статус.   Мужики мають машини, годинники, костюми, а ми що? Ми маємо груди. І оскільки перса досі змушують цю планету існувати - доводиться доводити свою блакитну кров і доцільність діадеми в буденному одязі наявністю мереживного бюстгальтера за 1000$. 👧 Та...