К основному контенту

Закриття осіннього сезону, сесії та інші контрасти творчого життя.

Нарешті.
Нарешті я можу спокійно зібратись з думками.
Цей запис буде таким собі олдскульним з тих часів, коли тато казав : "Шо ти тільки п'янки описуєш". 
На початок я вирішила поставити фотографію, яку моя Таня назвала: "Так ніби тобі 53 роки".




День 1.
Вівторок
"Осінній маскарад"
Цей день мені однозначно запам'ятається насамперед виконанням Бумбоксу з геніальним Сергійком Сілаковим. 
І закулісним селфісетом з акторами. 
Завершили то все дійство за роллами в "Ясуші" з Ксюшою. Ше була Іра з її партнером Пашою, які підкорили серця факультету мистецтв своїм бальним майстер-класом.




День 2.
Середа
День, коли я побачила один з кращих, а можливо і найкращий фільм в житті.
Фільм, після якого неможливо зв'язати докупи і двох слів. Фільм, після якого застигає час і неможливо зосередитись.
Фільм, яких захопить вас з першої секунди і після трьох годин ви будете ще сидіти з відкритим ротом від здивування.
"Інтерстелар".
Рекомендую, нав'язую і благаю переглянути!!!



День 3.
Четвер
В залі педагогічної нашої бурси коханої мав відбутись концерт, присвячений річниці "Майдану". Ми всі готувались, особливо Алінка Любая, яка навіть з температурою прийшла.
Але концерт так і не відбувся. І Маргарита запросила мене на екзамен першого курсу кафедри театрального мистецтва. Я не знала, що це таке буде і справді - це було щось шалене.
Дивна суміш хореографії, фізичних навантажень, вокалу, декламації і акторського шарму цих, на разі початківців, які лише пів року вливаються в цей творчий світ. Я приємно здивована і дещо шокована. Вправи, які вони так просто виконували, я не змогла б навіть повторити.
Маргарита Василишин - спонсор моїх нестандартних відкриттів стосовно театру.





День 4.
П'ятниця повинна була стати спокійним днем закриття сесії і останнього екзамену.
Але спонтанність- наше друге ім'я. (іронія). 
Отут то і відбулась генеральна репетиція суботи.
Все почалось з мартіні "За закриття сесії". Але сидіти в Файному і попивати напиток леді це навіть для нас занадто. Тому як каже Ксюша - "Нема пива - нема Ксюші". Потім ми як в старі добрі часи пройшлись до озера, на Сніжану сніжив сніг і ми проводили дослідження чи замерз вже став чи ні, кидаючи у воду камінці.
Коротше , катамарани не працювали, тож прийшлось йти в Козу на коктейль.
Ох, ці бабські вечори і розмови про вічне - про сильну половину людства.
Ніщо так не розслабляє після важкого місяця науки.



День 5.
Субота.
Екватор - то таке студенське свято, коли ви вже відстраждали 2,5 роки і ще стільки само лишилось, то чому б не викинути 300 грн на п'янку.
Насправді, то просто привід гарно одягнутись, смачно повечеряти і потанцювати в ресторані.
Ресторан "Орфей" - кухня 5+, обслуговування  5+, музика 5+ і звичайно моя група, яка в цей вечір була дружньою як ніколи. 





Вечір видався справді розкішним і треба було на тому і завершити, але Ксюша забрала мене в "Алюр".
Ніколи не любила нічні клуби, "і навіщо", спитаєте ви, мене туди понесло. Але коли це екватор, ви задоволені своїм зовнішнім виглядом і вважаєте, що ваш стан задовільний "Ех а чому б і не поїхати, один раз живем, 20 років, а ше не була в Алюрі, бла-бла,всі йдуть, давай, кароче" Окей.
Отже, двері відчиняє швейцар, на вході модельної зовнішності дівчатка і охоронці, за 50 грн вам поставлять печатку, яка світиться під ультрафіолетом і тримаючись за оббиті тканиною стіни (де поручні?!) ви поринете у "найкращу атмосферу найкращого клубу найкращого міста". Вже через 10 хв я думала як би пошвидше вшитись. чому?
по-перше, музика. Дно - це не дзідзьо, як я думала - це музика в Алюрі. Ладно, на вкус и цвет всяке буває, але ж.
по-друге, мс. "Найкращий діджей, найкраща публіка" і так далі, але коли він почав хвалити світлотехніка того закладу....шоб шо?
по-третє, весь цей псевдо-пафос. Ти сідаєш за замовлений попередньо столик, обираєш напої від 40 грн за 50 мл, трясешся під ті абсолютно позбавлені смаку ритми і думаєш про людей, яких ти тут зустрів. Продавчині, студентки, вчительки - люди, які важко працюють, щоб потім витратити половину своєї місячної зарплатні за одну ніч.
Щось я не доганяю цей шарм і коштовність.
Як висновок, нам там було надзвичайно весело




Я зрозуміла, що молодь в Тернополі поділяється на дві категорії: арт-тусовка, яка не вилазить з виставок, концертів молодих гуртів, театру і філармонії і всі решта, які тусуються в клубах. Слава Аллаху, що життя зводить мене переважно з першою половиною.
Їм, чудовим і неординарним я і передаю вітання з побажаннями найприємнішого початку зими, нехай наші вечори в старій добрій "Козі" чи деінде і надалі будуть такими затишними і приємними.
Обіймаю всіх міцно-міцно і дякую за цей тиждень!!!
Ось вам фотографія з підготовки до імпрези:)


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

To Kill a Mockingbird \ Вбити пересмішника (рецензія)

— Я б хотів, щоб ти стріляв у бляшанки десь на задвірку, проте знаю, що битимеш пташок. Можеш бити сойок — скільки завгодно, якщо зумієш поцілити, але запам'ятай: убити пересмішника — великий гріх. Я вперше почула, щоб Аттікус сказав:  це робити — гріх, і спитала міс Моді, чому гріх. — Твій батько має слушність, — відповіла вона. — Пересмішники не роблять ніякої шкоди, а своїм співом дають нам велику радість. Вони не завдають шкоди нашим садам, не в'ють гнізд в амбарах, вони тільки співають, виливаючи нам свою душу. Ось чому гріх убивати пересмішника. Так само гріх не прочитати цей роман Харпер Лі 1960-го року. Сюжет виникає навколо 10-річної дівчинки Джин-Луїзи Фінч, яка живе з татом, служанкою і братом в містечку Мейкомб штат Алабама. Саме від її імені розпочинається розповідь про побут американців в часи «Великої депресії».  Цей роман тричі потрапляв в топ по версії журналу Publishers Weekly - в 1960, 2015 і 2016 роках. 80% американських шкіл проходять його в про

Рецензія на "Мовчання ягнят"

"То як тобі твій синьоокий хлопчик, пані Смерть?" Про таких як вона кажуть "сіре мишеня", про таких як він - "захоплюючий погляд". Водночас вона чує на свій адрес "красуня", а він - " у Вас дивовижний інтелект". Це важко назвати історією кохання, це зовсім не про дружбу чи підтримку. Але це точно про людську природу. Про вишуканий розум і бажання пізнати недосяжне, про гордість і рішучість, про страх, пристрасть і смак.  "Мовчання ягнят" - роман, в якому я не сумнівалась ні хвилини, відколи побачила його на полицях книгарні. Єдине, чого я боялась - зміни. Всі знають, що фільми і книги, за сюжетом яких вони зняті часто полярно відрізняються і це неабияк травмує читача. Тут ситуація була діаметрально протилежною. Справа в тому, що фільм "Мовчання ягнят" - це мій улюблений фільм всіх часів, саме з нього почалась моя безмежна любов до психологічних трилерів на тему божевільних персонажів і т.д. Це єдиний фі

1000 і 1 тупий подарунок або як позбутись всіх янголів в серванті

Настя: Я колись подарила пацику на Валентина підвіску, яка розламалась прям в момент вручення. До того всього це був Скорпіон, хоча він за знаком гороскопу Телець. В мене все. 💃 Поки всі перейдуть на wish-списки і перестануть складати статуетки ангеликів на поличці в креденсі в селі, пройде ще не одне століття. Тому сьогодні говоримо про провальні подарунки.  Мої провальні подарунки. Парадоксально, проте за всі роки мене найбільше трафляли мої ж ідеї. Це, скоріш за все, одна з причин, чому в мене не було романтичних стосунків з представниками протилежної статі.  Двічі я потрапляла на ту ж саму фігню: «ми ж друзі, давай не будемо дарувати один одному подарунки на день св. Валентина.» і тепер чому я ненавиджу цей день? та тому, що все ж мене щоразу вітали і дарували квіти і милості, а я була як лох.  ТОП-3 тупих подарунків від мене, які були адресовані мужчинам, від яких я сходила з розуму: 1. пачка цигарок  (не судіть мене, то було майже 10 років тому) 2. футболка, на якій на