К основному контенту

Вкотре про Львів. "Поезія - це завжди неповторність" Л. Костенко.

Вирватись з дому, з навчання, з повсякденності - це завжди класно. Коли є привід загрузити в плеєр нову музику, купити квитки на потяг і звісно, знайти людину, з якою можна розділити цю подорож. 
Особливо , коли їдеш у Львів.
Музику я не слухала взагалі в той день, квитки купила за 15 хвилин до відправлення, а в ролі подорожнього взяла Світланку.  (людина, з якою я зараз проводжу дуже багато часу, оскільки, як виявилось, у нас багато спільного:).
Безперечно, Львів просто створений для осені. І осінь створена для нього.
Цей неодмінно досконалий тандем опалого листя і старовинної архітектури з першого подиху теплого повітря переносить у романтичний настрій, затишну атмосферу і відчуття естетичного задоволення.
Не пройшло й пів години у культурній столиці України, як нас втішила нестримна, тепла, але сильна злива. оскільки зонтики - не мій фетиш, а Свєта і Вова також про це не подбали, ми знайшли тимчасове сховище у ресторані "Лівий берег". 
У хорошій компанії час збігає непомітно, але неможливо бути у Львові і весь день просидіти у одному закладі. "Мазох" я хотіла побачити зсередини давно - побачила)). Це одна з тих таких "стильних фішок " Львова, на кшалт "Жидівської кнайпи", "Дому легенд", над якими більше шуму, аніж суті:). Все для туристів.).
День йшов, ми гуляли, точніше блукали старовинними вузесенькими вуличками і вкотре зголодніли. Раніше особливим пунктом моєї програми була Майстерня Шоколаду, та за останні три поїздки з*явилась нова традиція (завдяки Вові) - "Зеник Митник". Я вже писала про цей заклад раніше. Цього разу як і попереднього..., і попереднього... ми побалували себе сиром в клярі (їй-богу, делікатес!) і дерунами. В плані спілкування, то, особисто мені здалось, що всі  чудово провели час.
17:36 -наближаємось до головної мети поїздки - виступ Володимира Тока.
Володимир Ток - поет, який народився 28 травня 1988 року в Нарві (Естонія). Спочатку його творчість була доступна переважно лише в соц-мережах, та рік тому він вирушив у тур по містах Росії та України. 
Я не очікувала, що він приїде у Західну Україну, та коли дізналась про це - вирішила безсумнівно відвідати цю подію. Справа не в тому, що хочеться підтримати молодого поета і не в детальному аналізі його творчості, справа в душевному пориві...
Я вперше була на такого типу зустрічі і мене здивувало перше: наскільки домашня була обстановка, сам поет сидів за одним столиком з нами, поки не почався виступ. Приємною несподіванкою став також виступ Володимира Шляпошникова - це також поет, з яким Ток часто читає в дуеті. 
3 години пролетіли на одному диханні.
Емоції, посмішки і сльози блистіли чи не на кожному обличчі серед слухачів. Це було щиро, віддано і так по-справжньому. Здавалось, що ми знайомі сотню років. 
Кожен вірш проймав до глибини душі і ми з Свєтою сиділи наче в трансі.
Я не можу пояснити словами що це таке, але я впевнена, що ніколи в житті не відчувала нічого подібного.
Та в 21:00 виступ закінчився і довелось добиратись на вокзал.
За всі рази, коли я їздила у Львів сама ЖОДНОГО разу я не добралась без пригод додому.)).
Так і цього разу - на Львівському Залізничному Вокзалі ми з моєю бойовою подругою затримались аж до 23:54. І тільки моя кохана староста може в 03:00, як тільки опинилась вдома ще до ранку вчитись:). Я ж, як порядний заступник, спокійно лягла спати і проспала половину першої пари.
Підводячи підсумок, хочу зазначити, що Львів як завжди потішив, також я була дуже рада бачити Вову, виступ залишив взагалі фонтан емоцій, ну і те, що я виділила в головне - ми дуже зблизились з Світланкою. В цьому плані я задоволена найбільше, адже раніше у нас не було нагоди так близько і довго поспілкуватись.
Отож, дякую Василишину Володимиру за те, що Львів з його присутністю стає набагато ріднішим, Світланці за те, що ми нарешті відкрились один одному і тепер нас пов*язує не лише унівєр, але й цей день і Львову, за те, що він стоїть і Борислав сміється:)

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

To Kill a Mockingbird \ Вбити пересмішника (рецензія)

— Я б хотів, щоб ти стріляв у бляшанки десь на задвірку, проте знаю, що битимеш пташок. Можеш бити сойок — скільки завгодно, якщо зумієш поцілити, але запам'ятай: убити пересмішника — великий гріх. Я вперше почула, щоб Аттікус сказав:  це робити — гріх, і спитала міс Моді, чому гріх. — Твій батько має слушність, — відповіла вона. — Пересмішники не роблять ніякої шкоди, а своїм співом дають нам велику радість. Вони не завдають шкоди нашим садам, не в'ють гнізд в амбарах, вони тільки співають, виливаючи нам свою душу. Ось чому гріх убивати пересмішника. Так само гріх не прочитати цей роман Харпер Лі 1960-го року. Сюжет виникає навколо 10-річної дівчинки Джин-Луїзи Фінч, яка живе з татом, служанкою і братом в містечку Мейкомб штат Алабама. Саме від її імені розпочинається розповідь про побут американців в часи «Великої депресії».  Цей роман тричі потрапляв в топ по версії журналу Publishers Weekly - в 1960, 2015 і 2016 роках. 80% американських шкіл проходять його в про

Рецензія на "Мовчання ягнят"

"То як тобі твій синьоокий хлопчик, пані Смерть?" Про таких як вона кажуть "сіре мишеня", про таких як він - "захоплюючий погляд". Водночас вона чує на свій адрес "красуня", а він - " у Вас дивовижний інтелект". Це важко назвати історією кохання, це зовсім не про дружбу чи підтримку. Але це точно про людську природу. Про вишуканий розум і бажання пізнати недосяжне, про гордість і рішучість, про страх, пристрасть і смак.  "Мовчання ягнят" - роман, в якому я не сумнівалась ні хвилини, відколи побачила його на полицях книгарні. Єдине, чого я боялась - зміни. Всі знають, що фільми і книги, за сюжетом яких вони зняті часто полярно відрізняються і це неабияк травмує читача. Тут ситуація була діаметрально протилежною. Справа в тому, що фільм "Мовчання ягнят" - це мій улюблений фільм всіх часів, саме з нього почалась моя безмежна любов до психологічних трилерів на тему божевільних персонажів і т.д. Це єдиний фі

1000 і 1 тупий подарунок або як позбутись всіх янголів в серванті

Настя: Я колись подарила пацику на Валентина підвіску, яка розламалась прям в момент вручення. До того всього це був Скорпіон, хоча він за знаком гороскопу Телець. В мене все. 💃 Поки всі перейдуть на wish-списки і перестануть складати статуетки ангеликів на поличці в креденсі в селі, пройде ще не одне століття. Тому сьогодні говоримо про провальні подарунки.  Мої провальні подарунки. Парадоксально, проте за всі роки мене найбільше трафляли мої ж ідеї. Це, скоріш за все, одна з причин, чому в мене не було романтичних стосунків з представниками протилежної статі.  Двічі я потрапляла на ту ж саму фігню: «ми ж друзі, давай не будемо дарувати один одному подарунки на день св. Валентина.» і тепер чому я ненавиджу цей день? та тому, що все ж мене щоразу вітали і дарували квіти і милості, а я була як лох.  ТОП-3 тупих подарунків від мене, які були адресовані мужчинам, від яких я сходила з розуму: 1. пачка цигарок  (не судіть мене, то було майже 10 років тому) 2. футболка, на якій на