К основному контенту

Виступ на Болоті і after-party на набережній.

Доброго дня, люди.
Почну з того, що є як мінімум 2 причини, чому цей день добрий:
1) я не ходила на пари.
2) завтра!!!.завтра Великий День.
але про завтра я буду писати завтра чи в найближчому майбутньому,
а розкажу про вчорашній вечір.
Організатори СтудМіс ТНТУ 2014 запросили нас (мене і Таню) виступити в них у концертній програмі. Але куди я без Юрія та його гітарки. Таким чином тріо (як написали в списку) "Фаль і Юра" підготували каверину на Катерину Перрівну.
Але майже до самого концерту ми не знали, де саме відбуватиметься подія.
А відбувалась вона (та-да-да-дам!фанфари, софіти!) - На Болоті.
Для людей, які вчаться в ТНТУ нічого фантастичного нема, але коли я раніше думала, що наш корпус віддалений від світу, то тепер я забираю свої слова назад. Болото - ось корпус, який просто вражає. Незнаю, як люди там вчаться. По-перше, запах - аромат болотяних чагарників, сирості і ще чогось вкрай незрозумілого.
По-друге, дорога - ні маршруток, ні тролейбусів, ні шансів. Добратись туди можна лише на автоабо пішки. Чудово і класно.
Добре, що нас прийшли підтримати найближчі і найдорожчі: мама, тато, Ксюша і Микола.
Я дуже нервувалась, Юра злився, Таня думала про завтра.
Але вкінці кінців ми таки виступили і кажуть, що непогано. І хоч моя самокритика бачить безліч мінусів, най там.
Можете і ви переглянути:
https://www.youtube.com/watch?v=UhwHCFDFRlk&feature=youtu.be
Але набагато веселіше було після концерту.
І хоч спочатку в мене був емоційний тупняк і відчуття вичавленості (як і після кожного концерту), в Буфеті за імбирним пивом ми всі відійшли.
Зозулька тішила мене своєю посмішкою, теревені травила (ох, ці улюблені українські фразеологізми) з пацанами на тему фільмів і серіалів ( я в таких випадках просто втикаю, бо я не кіноман, тому не розбираюсь як кого звати серед акторів і хто де знімався).

Танюха дорвалась до Ксюхиного айпаду, тому її не було чути більшу частину вечора. Не обійшлось без таких фоток:
Юра поводився характерно, як для нього. Тут без коментарів.

Ми чудово проводили час, було весело і радісно. Аж дивно:)
Я тулилась, як завжди, до Миколи і думала, що в нас ще цілий пакет снікерсів і баунті і фляшка Шампанського.:)
В Буфеті ми завжди сидимо до "побєдного конца", тобто до 23:00. За це я і люблю цей заклад).
Далі треба було десь то всьо з*їсти і випити і ми спустились в парк.
 І після довгих пошуків лавочки ми таки всілись біля острівка Кохання.). 
Це була шалена година дикого ржачу, мене болів живіт і голова, і я просто не могла зупинитись. А все чого? Бо прийшов Вова Попко. А цей чувак просто дЄман.
Звичайно додому ми запізнились. На 40 хвилин.
Але в той день нам щастило - тата ще не було вдома:)
Отож, дякую групі підтримки за такий класний вчорашній вечір.


Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

To Kill a Mockingbird \ Вбити пересмішника (рецензія)

— Я б хотів, щоб ти стріляв у бляшанки десь на задвірку, проте знаю, що битимеш пташок. Можеш бити сойок — скільки завгодно, якщо зумієш поцілити, але запам'ятай: убити пересмішника — великий гріх. Я вперше почула, щоб Аттікус сказав:  це робити — гріх, і спитала міс Моді, чому гріх. — Твій батько має слушність, — відповіла вона. — Пересмішники не роблять ніякої шкоди, а своїм співом дають нам велику радість. Вони не завдають шкоди нашим садам, не в'ють гнізд в амбарах, вони тільки співають, виливаючи нам свою душу. Ось чому гріх убивати пересмішника. Так само гріх не прочитати цей роман Харпер Лі 1960-го року. Сюжет виникає навколо 10-річної дівчинки Джин-Луїзи Фінч, яка живе з татом, служанкою і братом в містечку Мейкомб штат Алабама. Саме від її імені розпочинається розповідь про побут американців в часи «Великої депресії».  Цей роман тричі потрапляв в топ по версії журналу Publishers Weekly - в 1960, 2015 і 2016 роках. 80% американських шкіл проходять його в пр...

Рецензія на "Мовчання ягнят"

"То як тобі твій синьоокий хлопчик, пані Смерть?" Про таких як вона кажуть "сіре мишеня", про таких як він - "захоплюючий погляд". Водночас вона чує на свій адрес "красуня", а він - " у Вас дивовижний інтелект". Це важко назвати історією кохання, це зовсім не про дружбу чи підтримку. Але це точно про людську природу. Про вишуканий розум і бажання пізнати недосяжне, про гордість і рішучість, про страх, пристрасть і смак.  "Мовчання ягнят" - роман, в якому я не сумнівалась ні хвилини, відколи побачила його на полицях книгарні. Єдине, чого я боялась - зміни. Всі знають, що фільми і книги, за сюжетом яких вони зняті часто полярно відрізняються і це неабияк травмує читача. Тут ситуація була діаметрально протилежною. Справа в тому, що фільм "Мовчання ягнят" - це мій улюблений фільм всіх часів, саме з нього почалась моя безмежна любов до психологічних трилерів на тему божевільних персонажів і т.д. Це єдиний фі...

Екскурс під ЇЇ сукню

Victoria’s Sicret , Calvin Klain, Triumph - навіть така провінційна дич, як я знає що це таке. Цінники на жіночу білизну часто минають межу адекватності і залишається лиш облизуватись, проходячи повз Milavitsa. Бабське існування приречене повсякчас бачити красиві речі і голодувати, щоб купити собі бікіні і запхати в них «горіх» або «персик», або « нічого (як в мене)» (в кого що) між той шмат матерії. Ми з дівчатами вирішили обсудити найбільш поширені міркування (знову ж таки стереотипи) на рахунок ліфонів (не пам‘ятаю де я вперше почула це слово 😂) і оприділитись чи далі ходити без трусів. 😂  Примітка: Оскільки імена учасниць співпадали, то відрізнити їх можна за розміром грудей. 😏 💋💋💋💋💋 1. Білизна - це статус.   Мужики мають машини, годинники, костюми, а ми що? Ми маємо груди. І оскільки перса досі змушують цю планету існувати - доводиться доводити свою блакитну кров і доцільність діадеми в буденному одязі наявністю мереживного бюстгальтера за 1000$. 👧 Та...